מגוון סדנאות מבמבוק

במבוק – חומר גלם טבעי לסדנאות יצירה וגיבושבמבוק הוא חומר טבעי שתופס יותר ויותר מקום בעולם היצירה והצריכה. תכונותיו של הבמבוק הופכות אותו לחומר גלם נוח לעבודה, חזק, גמיש ובעל אפשרויות רבות ליצירת מוצרים שונים פונקציונליים, איכותיים, יפים וטבעיים.

בהתאם לתכונותיו השונות של הבמבוק פותחו שורה של סדנאות בדרגות קושי שונות וברמות אתגר שונות. ניתן להתאים סדנאות שונות לשכבות גיל שונות, לפעילות משותפת של ילדים ומבוגרים ולפעילויות של ארגונים.

אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר לצורך תיאום סדנה שתספק לכם עניין, הנאה, אתגר, משחק ועשייה פורייה תוך הפעלת כישורים קוגניטיביים ומוטוריים שונים.

סדנאות יצירה לגדולים ולקטנים

אנו מציעים שורה של סדנאות יצירה וכיף שעושות שימוש בתכונות השונות של צמח הבמבוק: חזק, גמיש, חלק וחלול. בסוף הסדנה יצא כל אחד מהמשתתפים עם פרי יצירתו ויוכל להשתמש בו.

כלי נגינה מבמבוק

שורה של סדנאות כיפיות, צבעוניות, עליזות ורועשות ליצירת כלי נגינה שונים מבמבוק. אתם תבחרו בין יצירת כלי נשיפה כמו חלילי פאן צבעוניים או קאזו, לבין יצירת כלי הקשה כמו תופי אצבע, קשקשים ומקלות גשם.

מוביילים ופעמוני רוח

סדנה חביבה וקלה שבמהלכה יוצרים מוביילים ופעמוני רוח בצורות שונות כמו: מגן דוד, ספירלה או פירמידה. אפשר לעלות רמה וליצור גם גופים מרחביים מורכבים יותר בדרגת קושי גבוהה יותר.

סדנאות גיבוש

סדנאות גיבוש בבמבוק הן סדנאות המשלבות להפליא בין כיף ופעילות משחררת ומשמחת לבין עמידה באתגרים ארגוניים הכוללים: תכנון, חלקות עבודה, עבודת צוות, שמירה על מורל גבוה ושימוש במיומנויות תקשורת בינאישית.

פעילות אתגרית – יצירת כיפות גיאודיזיות

יצירת כיפות גיאודזיות ברמות קושי שונות מהווה קרקע פורייה לפעילות ארגונית לצרכי גיבוש, בניית צוותים וכיף.

לתיאום סדנה נא ליצור קשר עם עוז בטל. 054-5326019

אור הבמבוק

יצירת גופי תאורה ואהילים שובבים וצבעוניים מבמבוק. הצבעוניות של הגופים ומפתחי היציאה של האור, מבטיחים תאורה אינטימית בגוונים מיוחדים ומשחקי אור וצל שיוצרים אווירה.

לפרטים נוספים והזמנות, נא ליצור קשר עם עוז בטלפון: 054-5326019
מושב מנות , גליל המערבי ליד שמורת הטבע נחל כזיב מונפורט

חזרה לכל סדנאות לחץ כאן